Svatba Bětky a Vláďy

Svatba Bětky a Vláďy

Druhá letošní svatba, kterou jsem měl čest fotit byla typická moravská se vším co k tomu patří – spontánnost, víno, pálenka a modrá obloha. To vše v prostředí krásného města Mikulov.

Více
Svatba Majky a Martina

Svatba Majky a Martina

Letošní první svatba, kterou jsem měl tu čest fotit byla mého dobrého kamaráda Martina. Jarní slovenské svatbě v Dolnej Strehovej nechybělo nic zásadního. Prohlédněte si několik málo vybraných snímků.

Více
Maroko

Maroko

Letošní jediná cesta mimo Evropu mně s několika přáteli zavedla do poměrně blízkého Maroka (arabsky: المغرب – al-Maghrib). Návštěvu jsme naplánovali na konec října a začátek listopadu, díky čemuž jsme si trošku protáhli léto (u nás se teploty škrábaly lehce nad nulu a na severu Afriky jsme si užívali necelých třicet). Naše cesta začínala a končila v Casablance, přičemž mezi začátkem a koncem jsme navštívili Marrákeš, vyšlápli na Džabal Tubkal (4167 m n. m.), viděli údolí řeky Draa, kousek Sahary díky dunám Erg Chebbi, vodopády na řece Oum Er-Rbia, Makaky v cedrovém lese, město Fás a další méně známá místa.

Více
Svatba Moniky a Pepy

Svatba Moniky a Pepy

Další svatba, na které jsem měl být tu čest být hlavním fotografem. Tentokrát to byla valašská svatba se vším všudy a se zábavou od rána do rána.

Více
Svatba Terezy a Zdeňka

Svatba Terezy a Zdeňka

Svatba a křtiny jednoho moc sympatického páru ze severní Moravy se odehrála v druhé polovině října. Zatažené počasí se sice svatebčanům moc nezdálo, ale na focení bylo jako stvořené.

Více
Svatba Libora a Karolíny

Svatba Libora a Karolíny

Málý náhled ze svatby kamaráda, kterou jsem měl tu čest fotit jako hlavní fotograf. Svatba se odehrála během posledního srpnového víkendu v malé valašské vesničce Loučce.

Více
Lucinka

Lucinka

Několik fotografií mé přítelkyně k pokoukání neuškodí.

Více
Mikulovské vinobraní

Mikulovské vinobraní

Druhý zářijový víkend patří tradičně v Mikulově vínu a burčáku. Předpověd slibovala slunečný víkend, toho využila půlka republiky a také my. Polovůz jsme zaparkovali asi hodinku pěkné procházky od centra Mikulova, kde jsme si poté mohli vychutnat slavnosti toho dne.

Více
Indie

Indie

Méně známá pod názvy Hindustán, či dokonce Bhárat ganarádžja, je druhým nejlidatnějším státem na Zemi a aspiruje být nejlidnatější. Stopy civilizace a lidí jsou opravdu všude. Každé volné prostranství, každá píď země je obsazena nějákým Indem (nebo krávou). Pořádek jim taky nic neříká. Na fotografiích jsem se snažil zachytit samotné krásy tohoto koutu planety.

Více
Malování zdi slávy

Malování zdi slávy

Záznam z jakési podivné tradice na VUT, kdy si každý obor vybere svou zeď slávy a tu si přetvoří k obrazu svému. Samozřejmě nejkrásnější máme my – biomedičtí inženýři!

Více
Svatba Markéty a Davida

Svatba Markéty a Davida

Na začátku července jsem dělal známým řidiče na svatbě, při té příložitosti jsem si hodil do kufru foťák s několika skly k tomu, abych se moc nenudil při obřadu apod. Nakonec jsem se ták něják vnutil jako přicmrndávající fotograf…

Více
Ignis Brunensis 2009

Ignis Brunensis 2009

Po roce opět brněnská radnice uspořádala soutěžní přehlídku ohňostrojů. V průběhu zkouškového jsem zastihl pouze tři + kousek karnevalu, který předcházel prvnímů.

Více
Hudba z FEKTu

Hudba z FEKTu

Začátkém zkouškového studentská unie mé Alma mater uspořádala soutěžní koncert studentských kapel – Applause, Dríst, Rosa Nocturna, Mystická spirála a Mephitic Society. A jako speciální host se objevili Mňága&Žďorp.

Více
Lednicko-Valtický areál

Lednicko-Valtický areál

Poslední měsíc a půl nebývale krásného počasí, je jako stvořený pro výlety. Tak jsme se v půlce dubna vypravili na náštěvu Lednicko-Valtického areálu. Bohužel k naší smůle jsme zrovna ten den odpoledne chytli bouřku a nakonec jsme zůstali pouze v Lednici.

Více
ZOO Brno

ZOO Brno

Během jednoho pěkného květnového víkendu jsme s Luckou naštivili brněnskou ZOO. Ten den jsem měl také k dispozici objektiv smc PENTAX F 300mm f/4.5 ED [IF].

Více
Svatba Tomáše a Markéty

Svatba Tomáše a Markéty

Jednou jsem měl tu čest fotit jako hlavní fotograf kamáradou svatbu a tady je výsledek.

Více
Voda - sjíždění Moravy

Voda – sjíždění Moravy

V červenci roku 2007 jsme se vydali sjíždět Moravu, měli jsme v plánu sjet jí z Hanušovic až do Olomouce. Bohužel nám však moc nepřálo počasí, tak jsme tak tat dojeli kousek za Postřelhmov.

Více
Bojovka

Bojovka

Není radno si zahrávat s touhle tlupou airsoftistů z Třince.

Více
Ženitba

Ženitba

Hra v níž se ženy mění v muže a muži v ženy. V podání jednoho Brněnského amatérského divadelního souboru. Hlavní roli sehrál můj kolejní spolubydlící.

Více